Aktualności

Aborcja w Galerii Miejskiej Arsenał

By 24 maja 2018 No Comments

Jesteśmy zaniepokojeni działaniami, które odbywają się w Galerii Miejskiej Arsenał w Poznaniu, w ramach tzw. „Warsztatów z rewolucji”. Jak się dowiadujemy, w Galerii tej odbywają się pokazy instruktażowe domowych metod dokonywania aborcji. W związku z tym jesteśmy zmuszeni powiadomić odpowiednie służby państwa w celu ochrony życia i zdrowia kobiet, które mogłyby naśladować metody propagowane na prezentacji w Galerii Miejskiej.

Niepokoi fakt, iż Galeria Miejska jest całkowicie finansowana ze środków miasta Poznania. Nasuwa się pytanie, czy obecny Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak wykonuje właściwie swoją funkcję pozwalając na łamanie prawa.

Wcześniej Prezydent Jaśkowiak zapowiadał utworzenie 24 – godzinnego gabinetu ginekologicznego – „w którym nikt nie będzie prawił morałów i zadawał zbędnych pytań”-  deklarując jednocześnie, że dyżurować w nim będą wyłącznie lekarze, którzy nie podpisali klauzuli sumienia. Prezydent Poznania brał także udział w demonstracjach Komitetu Obrony Demokracji i wspierał werbalnie „Czarne Protesty”.

Kongres Rodzin i Kobiet Konserwatywnych

Ewa Jemielity

Tel. 603 776 775

Maciej Niemier

Tel.888 366 705

 

Leave a Reply